Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama, İstanbul genelinde depolama hizmeti, sigortalı depolama , güvenlikli , hijyenik depolama imkanı , eşya depolarımızda dilediğiniz sürece deforme olmadan muhafaza , uzun süreli eşya depolama hizmetlerinde periyodik ambalaj yenileme tamamı musaoğlu depolama şirketi tarafından sunulmaktadır.

Musaoğlu Ev ve İşyeri Eşyalarınız için profesyonel muhafaza ve depolama hizmeti vermektedir. İstanbul çeşitli semtlerinde mevcut Eşya depoları ile Günlük ,Haftalık, Aylık, Yıllık sözleşmeli depolama hizmeti siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Depolama İşlemine neden ihtiyaç duyulur ;

Genelde müşterilerimizin çoğunluğunu uzun süreli seyahatlere çıkacak olup bu süre zarfında ev kirası ve güvenlik sorunları gibi sıkıntılar yaşamak istemeyenler oluşturmaktadır. Musaoğlu güvenli hijyenik şartlarda eşyalarınızı dilediğiniz sürece depolarında muhafaza edecektir.

Tayin ve atamalarda evi boşaltıp yeni adreslerinde yer temin edemeyen ve kısa süreli eşyalarını bekletebileceği yer ihtiyacı olanlarda depolama hizmetine sıklıkla başvurmaktadır. Musaoğlu nakliyat eşyalarınızı depolarında muhafa etmenin yanı sıra nakliyat için deneyimli kadrosu ve modern evden eve araçları ile taşınma konusunda A dan Z ye sizlere tam destek vermektedir.